تبلیغات
سرگرمی - فال روزانه - شنبه 21 دی ماه 87
سرگرمی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه - شنبه 21 دی ماه 87

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org متولدین فروردین : مسائل مالی امروز دارای اهمیت زیادی است. اما خودتان را درگیر جزئیات نكنید. مراقب باش كه بعضی بی باكی ها و جسارتهای كودكانه میتواند تو را آسیب پذیر كند سعی كن از این مسائل فاصله گرفته و در پرتو یك برنامه ریزی درست موفقیت را برای خود تضمین كنی. تنها با زور نمیتوان این مشكل را حل و فصل كرد سرو صدا و آشوب یا آشفتگی هم كار ساز نمیتواند بود تنها فكری روشن و تدبیری كار آمد می خواهد كه به وسیله ی آن بتوان این مشكل را از سر راه برداشت.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین اردیبهشت : به خاطر داشته باشید که همه چیز در زندگی به همکاری کمک و حس نسبت به دیگران بستگی دارد بنابراین امروز افراط نکنید. البته باید به اهداف خودتان به خوبی فکر کنید اما به خاطر داشته باشید که دیگران هم نهایت سعی خودشان را می کنند هر چند اگر ایده های آنها به خوبی مال شما نباشد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین خرداد : سعی كنید به دل یك نفر راه پیدا كنید، اما این كار را به زور انجام ندهید. شما دیدی حقیقی به مسائل دارید كه به نفع شما می باشد. آرامش شما در انجام كارها به شخصی نشان می دهد كه شما هم می توانید از رویا بیرون بیایید.باید زندگی اجتماعی خود را به گونه ای تنظیم كنی كه به زندگی شخصی و فردی تو آسیبی نرساند به هر حال موفقیت تو در گرو ایجاد تعادل بین این دو كانون است نه قربانی كردن یكی به نفع دیگری.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین تیر : امروز یکی از دوستان تان به کمک شما نیاز دارد،بنابراین سعی کنید زمانی را برای آنها قرار دهید.آن ها برای شما ارزش قائل اند.اما احتیاجی هم به هم دلی ندارند.امروز می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید.مخصوصاً اگر برنامه ریزی برای سفر یا تحصیل باشد. وضعیت زائل تو در حال بهبودی است این عارضه ی بیماری به زودی از بین خواهد رفت كمی مراقبت و تحمل تو را برای همیشه بیمه خواهد كرد روحیه ی خود را تقویت كن.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مرداد : از همراهی فامیل و دیگر مردمی كه به آنها نزدیك هستید احساس لذت ببرید. امروز شما حالت مهمان نوازی دارید و می توانید از دعوت كردن كسی برای شام لذت ببرید اگر افكار شما متوجه طراحی داخلی شده، می خواهید كه هر چه سریع تر افكار خودتان را به مرحله اجرا بگذارید. پیروزی دور از دسترس تو نیست بنابر این نباید نومید بود و به زمین و زمان كفر گفت اگر از تمام امكانات و توانایی خود بهره برداری كنی حتما موفق خواهی شد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین شهریور : هر چقدر تلاش می کنید تا نظر یک نفر را عوض کنید کاملاً بی فایده است.بهتر است صبر کنید تا خودشان بفهمند شما درست می گویید.پافشاری شما تنها وقت تلف کردن است.امروز پیشنهاد خوبی میرسد كه میتوان در مورد آن تصمیم مقتضی را گرفت تو در آرزوی چیزی هستی كه به این سادگی به دست نخواهد آمد باید برای كسب آن زحمت زیادی كشید و بسیار حوصله داشت.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین مهر : امروز توجه خود را معطوف به امور مالی کنید،به خصوص اگر می خواهید که پولتان سودی به شما برساند و شما می توانید در آینده تعادلی در حساب های بانکی تان پیدا کنید.با مردم صحبت کنید وببینید که کدام یک تجربه ای را که شما نیاز دارید،دارند و با دقت به آنها گوش کنید.اگر از این که توانایی پول خرج کردن را دارید خوشحالید،از خریدن اشیاء ویا چیزهایی که در طی سال ها به ارزش آنها افزوده می شود،لذت خواهید برد.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آبان : امروز همسرتان نیاز به توجه بیشتری دارد اما از آنجایی که ماه در علامت خود شما قرار دارد،شما تمایل ندارید مدارا کنید.در عوض ،تصمیم دارید بدون توجه به دیگران هر چیزی را که می خواهید بیان کنید.تنها چیزی که متوجه می شوند این است که شما فعلاً صبور نیستید.سعی کنید در این زمینه افراط نکنید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین آذر : امروز ستاره ها نشان می دهند كه تمام علائم وجود دارند كه كار یا برنامه ای كه خیلی به آن با تمام وجود علاقه مندید را به پیش ببرید. نیت شما این است كه آنچه از دستتان بر می آید در این مورد انجام دهید و این موفقیت شما را در نتایچ تضمین می كند. ممكن است تعجب كنید از این كه چقدر مصمم هستید در حال حاضر و بمحض این كه قدم اول را شروع كنید دیگر چیزی جلودار شما نخواهد بود. یادتان نرود كه تغذیه صحیح داشته باشید و استراحت كنید حتی اگر احساس آنرا ندارید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین دی : امروز همه دور هم جمع هستند ولی علی رغم این جمع دوستان شما باز هم مایلید كه كارها را به روش خودتان انجام دهید. البته كه شما می توانید هر كاری را به تنهایی انجام دهید ولی آیا احساس تنهایی نمی كنید؟ ریسكی نكنید كه وضعیت را ناهنجار و ناخشنود سازد. برای جلب مشاركت دیگران در درجه ی اول باید به نیازها و تمایلات آنها پی برد و سلیقه ی هر كدام را شناخت ودر یك برنامه ی مشترك هر كدام از آنها را به یاری فرا خواند.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین بهمن : لازم است امروز به موضوعات کاری توجه بیشتری داشته باشید و باید تا حد امکان منظم باشید تا بتوانید در زمان محدودی که در اختیار دارید به همه کارهایتان برسید و اگر برای امروز از قبل برنامه ریزی کنید این کار باعث می شود که از همان ابتدای کار موفق باشید اما لازم است که حواستان را جمع کنید تا در وسط راه نیروی خود را از دست ندهید.

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
متولدین اسفند : در ذهنتان ممکن است از خوشی بال در آورده باشید اما به خاطر داشته باشید پاهایتان را محکم روی زمین حفظ کنید یک لحظه کم شدن تمرکز می تواند به معنای یک مطالبه پرخرج روی بیمه ماشین شما باشد. حواستان را پرت نکنید تا سالم به خانه برسید. همسر از تو انتظار كلامی شیرین و حرفی دلنشین داردبعضی از انتقادها و ایرادها را باید به اوقات دیگری سپرد و در عوض فرصت را برای دوست داشتن غنیمت شمرد.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : abed

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان