تبلیغات
سرگرمی - حمله گاز انبری به عادل!
سرگرمی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

حمله گاز انبری به عادل!


                                                                                                              
حمله گاز انبری به عادل! 

دوشنبه‌های عادل فردوسی‌پور با 90 شروع می‌شود. برنامه‌ای كه از اولین دقایق صبح دوشنبه برای آن می‌دود تا در آخرین دقایق شب روی آنتن برود/ایرج باباحاجی 

برنامه‌ای كه 10 سالی از شكل‌گیری آن گذشته و سال‌به‌سال بركیفیت‌ و كمیت آن اضافه شده و امروز به مرزی رسیده كه بیش از یك میلیون نفر بیننده را به خود جذب كرده است. اعتبار برنامه 90 در جایگاهی است كه هواداران اكثر تیم‌های لیگ‌برتر كارشناسی داوری آن را قبول دارند و اتمام حجتی بر تمام شك و شبهه‌های آنهاست و جالب آنجاست كه پس از هر بازی به انتظار پخش این برنامه می‌نشینند تا جواب خود را بگیرند. عادل فردوسی‌پور مجری این برنامه پربیننده ورزشی كار رسانه‌ای خود را با ترجمه مطالب خارجی برای روزنامه ابرار ورزشی شروع كرد.

 او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است و حتی در این رشته مدرك فوق‌لیسانس هم گرفته. اما آقای مهندس عاشق فراز و نشیب و هیجان كار رسانه‌ای بود و برای همین خیلی زود از تنها نشریه ورزشی روزانه آن زمان به تلویزیون رسید و پایه‌گذار برنامه 90 شد كه امروز 10سالی از آن می‌گذرد. آنهایی كه برنامه 90 پنجشنبه را دیدند در فلاش‌بك برنامه شاهد برنامه 90ای بودند كه در سال‌های اولیه‌اش و دارای یك دكور ابتدایی بود ولی بحث و جدل میهمان‌ها به خصوص عباس انصاری‌فرد و مهندس عابدینی نشان از جنجالی بودن برنامه داشت و اینكه عادل فردوسی‌پور به خوبی سوژه را می‌شناسد و در برنامه‌اش به آنها می‌پردازد.

مثل همین برنامه كه نظرسنجی‌اش به تغییر مدیریت پرسپولیس مربوط می‌شد و در نهایت به جار و جنجال و هیاهوی محمد آخوندی یكی از اعضای هیات‌مدیره این باشگاه و رئیس روابط عمومی و سخنگوی سازمان تربیت‌بدنی ختم شد. ماجرای محمد آخوندی و برنامه 90 به برنامه سال گذشته 90 و بحث كمیته انتقالی و انتخاب كاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال مربوط می‌شد كه عادل به صفایی‌فراهانی وقت بیشتری در برنامه‌اش داد تا اشتباهات سازمان در قبال فوتبال را بیان كند و همین محمد آخوندی به‌عنوان سخنگوی سازمان از پشت تلفن هر چه خواست گفت و در آخر به عادل ایراد گرفت كه فرصت در اختیار ما نگذاشته و یكطرفه به قاضی رفته‌اید اما سخنگوی سازمان تربیت‌بدنی در میان حرف‌ها ناگهان بحث را به سمت تازه‌ای كشاند و گفت: «برنامه 90 حق ندارد در مسائل مدیریتی وارد شود!»

 این ایراد عجیب كه باعث واكنش عادل نیز شد، یك سرتیتر است كه ظاهرا در برنامه‌های آتی سازمان است چرا كه چند ساعت بعد عبدالرضا ساور معاون فرهنگی سازمان تربیت‌بدنی در برنامه ورزش و مردم دیروز روی آن تاكید كرد. معاون فرهنگی سازمان تربیت‌بدنی روز گذشته با حضور در برنامه ورزش و مردم علنا اعلام كرد كه سازمان با برنامه‌های ورزش و مردم شفیع و ورزش از نگاه دو جهانگیر كوثری مشكلی ندارد و از آنها رضایت دارد اما با برنامه 90 عادل فردوسی‌پور مشكل دارد كه البته بهرام شفیع جلوی ادامه بحث را گرفت و به سیاست‌های سازمان و شبكه سوم اشاره كرد.

ساور مثل آخوندی عقیده دارد عادل در بحث‌های مدیریتی دخالت می‌كند كه ربطی به برنامه ورزشی ندارد و همین باعث انتقاد سازمان تربیت‌بدنی از شبكه سوم شده است.

این حمله گاز انبری در شرایطی رخ داد كه سازمان تربیت‌بدنی به علت اتفاقات باشگاه پرسپولیس، سقوط كرده و آنها حالا باید پاسخگوی تغییرات عجیب ابتدای فصل باشد. شاید این فرار به جلو هم برای خود راه حلی باشد!
نكته اما اینجاست كه آیا سازمان تربیت‌بدنی با نامه‌نگاری این ایراد را تبدیل به دستورالعملی برای برنامه‌های تلویزیونی خواهد كرد یا...!

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : abed

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان